| 19 مرداد 1399
En | 
اتمام عملیات روکش آسفات راه روستایی بنه مرتضی به امام زاده محمد بن زید در گتوند

اتمام عملیات روکش آسفات راه روستایی بنه مرتضی به امام زاده محمد بن زید در گتوند

تاریخ انتشار: 1399/02/27|   بازدید: 86 |  print

رئیس اداره نظارت بر ساخت راه‌های فرعی و روستایی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از اتمام عملیات روکش آسفات راه روستایی بنه مرتضی به امام زاده محمد بن زید در شهرستان گتوند خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی، محمدعلی طالبی پور، اظهار کرد: با توجه به شرایطی که در محور روستایی بنه مرتضی به امام زاده محمد بن زید در شهرستان گتوند وجود داشت تصمیم به آسفالت این مسیر گرفته شد.

وی افزود: پس اقدامات مورد نیاز در این مسیر و استقرار ماشین آلات لازم و تهیه مواد، کار روکش آسفالت این محور آغاز شد و اکنون به اتمام رسیده است.

رئیس اداره نظارت بر ساخت راه‌های فرعی و روستایی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به جزییات این طرح تصریح کرد: طول این مسیر یک هزار و ۶۰۰‌ متر و عرض عرض آسفالت آن ۵.۵ متر است که با اقدامات لازم‌ شاهد روکش آن هستیم.

طالبی پور عنوان‌ کرد: اعتبار هزینه شده برای اجرای روکش آسفالت  مسیر روستایی بنه مرتضی به امام زاده محمد بن زید در شهرستان گتوند ۵ میلیارد ریال و از اعتبارات نفت با پیگیری نماینده محترم  مردم شریف شوشتر و گتوند تامین شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اجرای این روکش آسفالت با هدف افزایش ایمینی راه و سهولت تردد روستاییان در این منطقه انجام‌ شده است.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

هیچ خبری یافت نشد.

جستجو

گروههای خبری

    برچسب ها

    آرشیو زمانی