جمعه، 16 خرداد 1399
En | 
ساخت پل دیلم در محور اهواز - شوشتر در ایستگاه پایانی

ساخت پل دیلم در محور اهواز - شوشتر در ایستگاه پایانی

تاریخ انتشار: 1399/02/21|   بازدید: 82 |  print

رئیس اداره نظارت بر ساخت راههای روستایی اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: پل دیلم در محور اهواز - شوشتر به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، محمد علی طالبی پور، اظهار کرد: پل دیلم به طول ١٦٢ متر و عرض ۱۳.۵ متر و با جاده‌هایی به طول ۸۰۰ متر در طرفین به زودی به بهره‌برداری می رسد.

وی با بیان اینکه این پل دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۹۵ درصد است، افزود: مبلغ اولیه قرارداد ساخت این پل ۱۳.۶ میلیارد تومان و از محل منابع ملی است.

رئیس اداره نظارت بر راههای فرعی و روستایی اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: این پل در محور اصلی اهواز - شوشتر و در نزدیکی روستای دیلم قرار دارد و بخش شعیبیه شوشتر را به این محور اصلی متصل می‌کند.

طالبی پور ادامه داد: این پل سه دهانه، شامل دو دهانه ٤٥ متری و یک دهانه در وسط به طول ٧٢ متر است و همچنین ساختار آن از تیرهای باکس فلزی تشکیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از این پل که به زودی انجام می‌شود موجب کوتاه‌تر شدن ۵۰ کیلومتر مسیر اهواز - شوشتر خواهد شد و همچنین در زمینه ارتقای ایمنی راه‌ها نیز نقش بسیار موثری خواهد داشت.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد