جمعه، 16 خرداد 1399
En | 
صعود 28 پله ای خوزستان در ارزیابی عملکرد ادارات کل وزارت راه و شهرسازی

صعود 28 پله ای خوزستان در ارزیابی عملکرد ادارات کل وزارت راه و شهرسازی

تاریخ انتشار: 1399/02/18|   بازدید: 59 |  print

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در جدول رتبه بندی ارزیابی عملکرد ادارات کل راه و شهرسازی سراسر کشور خوزستان از رتبه 33 در سال قبل به رتبه 5 رسید.

 

 به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، رضا رضایی با اعلام این خبر گفت: در جدول رتبه بندی ارزیابی عملکرد ادارات کل راه و شهرسازی سراسر کشور در حوزه زمین و مسکن خوزستان با 28 پله صعود از رتبه 33 در سال قبل به رتبه 5 رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: این استان در میان ادارات کل راه و شهرسازی سراسر کشور بیشترین رشد را به نسبت سال قبل داشته است.

رضایی ضمن تقدیر از عملکرد کلیه پرسنل اداره کل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: كسب این موفقیت ثمره تلاش و زحمات بی دریغ همه همكاران اداره كل بوده است كه این موضوع نشان از تلاش بی وقفه و شبانه روزی همکاران بویژه در حوزه زمین و مسکن است.

وی اظهار امیدواری كرد: تلاش می كنیم با پیگیری مجدانه در زمینه سایر فعالیت‌های كاری نیز نسبت به سالهای قبل در رتبه های بالاتری قرار بگیریم.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با بیان اینکه این موفقیت حاصل برنامه ریزی دقیق، تلاش بی وقفه و شناخت نقاط ضعف و قوت سیستم بدست آمده است ادامه داد: پیش بینی می شود در سالجاری با تمهیدات اتخاذ شده و تلاش و پشتکار همکاران شاهد ارتقا عملکرد و بهره وری بیشتر در اداره کل راه وشهرسازی استان باشیم.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد