14 فروردين 1399
En | 
پنجشنبه ۲۲ اسفند ماه ثبت نام مرحله‌ دوم طرح اقدام ملی ساخت مسکن در خوزستان

پنجشنبه ۲۲ اسفند ماه ثبت نام مرحله‌ دوم طرح اقدام ملی ساخت مسکن در خوزستان

تاریخ انتشار: 1398/12/24|   بازدید: 48 |  print

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی در شهرهای استان از روز پنجشنبه ۲۲ اسفند ماه از ساعت ۱۰ صبح شروع و تا پایان ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۳ اسفندماه ادامه خواهد یافت.

 

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانیاداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان، رضا رضایی با اعلام خبر آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی ساخت مسکن در استان از روز پنجشنبه ۲۲ اسفند ماه گفت: مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی در 15 شهر استان از روز پنجشنبه ۲۲ اسفند ماه از ساعت ۱۰ صبح شروع و تا پایان ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۳ اسفندماه ادامه خواهد یافت.

 

وی گفت: شهروندان شهرهای اهواز، دزفول، ماهشهر، اندیمشک، ایذه، بهبهان، شوشتر، شوش، شهر امام، شاهور، لالی، هفتکل، آغاجاری، باغملک و رامشیر می توانند در مرحله دوم طرح اقدام ملی ساخت مسکن ثبت نام کنند.

 

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: در مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی در شهرهای استان تعداد 4هزار 229نفر ظرفیت جدید ایجاد شده است که در این مرحله از ثبت نام متقاضیان واجدالشرایط با داشتن ۵ شرط لازم قید شده در سامانه می‌توانند در این طرح اقدام به ثبت نام کنند.

 

رضایی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت در ادارات و کافی نت‌ها، در این مرحله مکانیزم ثبت نام تغییر یافته و متقاضیان می توانند از طریق رایانه شخصی و حتی با استفاده از تلفن همراه خود و با ارسال پیام کوتاه اقدام به ثبت نام کرده و از مراجعه به ادارات و کافی‌نت‌ها خودداری کنند.

 

مدیر کل راه و شهرسازی استان خوزستان تاکید کرد: آنچه بدیهی است حق هیچ کس در این طرح ضایع نخواهد شد و متقاضیان می توانند از طریق سایت www. mrud. ir و یا سیستم پیامکی به شماره ۳۰۰۰۷۳۶۴۰و با ارسال کد ملی سرپرست خانوار اقدام به ثبت نام اولیه کرده و پس از ریشه کن شدن بیماری کرونا و با اطلاع رسانی قبلی اقدام به ثبت نام نهایی کنند. 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد