08 اسفند 1398
En | 
استاندار خوزستان:  پل تقاطع میدان بسیج اندیمشک نقطه کور آزادراه خلیج فارس را رفع کرد

استاندار خوزستان: پل تقاطع میدان بسیج اندیمشک نقطه کور آزادراه خلیج فارس را رفع کرد

تاریخ انتشار: 1398/10/14|   بازدید: 48 |  print

استاندار خوزستان گفت: با افتتاح پل تقاطع میدان بسیج اندیمشک نقطه کور آزادراه خلیجفارس برطرف شده است.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، غلامرضا شریعتی  در مراسم افتتاح و کلنگ زنی 2  پروژه راهسازی در اندیمشک گفت: برای تحول در زیرساختها و توسعه طرحهای عمرانی در سطح استان تلاش های بسیار خوبی شده است .

وی با اشاره به افتتاح پل تقاطع میدان بسیج (فاز چهار) شهرستان اندیمشک اظهار کرد: در حوزه راه و شهرسازی دو طرح در شهرستان اندیمشک داشتیم که طرح نخست اتصال کوی نیرو به شهرستان اندیمشک است و پل آن باید ساخته شود که عملیات اجرایی آن امروز رقم خورد.

شریعتی افزود: پیمانکار قول داده که ساخت پل را از فردا شروع کند و طی ۶ ماه آن را بسازد و به ما تحویل دهد و این زمان ۶ ماهه برآوردی بوده که اداره کل راه و شهرسازی داشته است.

استاندار خوزستان تصریح کرد: تقاطع غیر همسطح بسیج طرحی بسیار بزرگ و وسیع است و آزاده خلیجفارس در این منطقه نقطه کور بوده و ایمنی لازم را نداشته و محل تصادف بوده است که با افتتاح این طرح این مشکل حل میشود.

شریعتی گفت: این کار هم از منظر شهری و هم در توسعه زیرساختهای شهری و ایمنسازی تردد در این محل و این نقطه نقش مهمی دارد و ۱۴ میلیارد تومان هزینه ساخت آن است؛ البته اگر به قیمت تمام شده امروز بخواهیم محاسبه کنیم، قیمت آن خیلی بیشتر میشود.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد