| 18 اردیبهشت 1400
En | 
کسب رتبه نخست اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در سامانه ملی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات

 کسب رتبه نخست اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در سامانه ملی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات

رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از کسب رتبه نخست این اداره کل در سامانه ملی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در مجموعه وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
دوشنبه، 11 اسفند 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، سید سروش نوروزی اظهار داشت: در سامانه ملی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مجموعه وزارت راه و‌ شهرسازی در جدول امتیازی عملکردی نمایندگان در میان ادارات کل زیرمجموعه وزارت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان به همراه ادارات کل راه و شهرسازی هرمزگان و سیستان و بلوچستان بطور مشترک رتبه نخست را کسب کرد.
وی افزود: این اداره کل با مجموع امتیاز نهایی ۲۲ هزار و ۲۰۰ و رتبه عالی مقام نخست را به دست آورد.

نوروزی گفت: خوزستان تا کنون ۱۵۰۰ سند در این سامانه بارگذاری   کرده و امتیازات کامل را در این بخش بدست اورده است.

وی ادامه داد: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته تا تاریخ ۱۰ اسفند ماه سالجاری در ارایه گزارش‌های یکساله امتیاز کامل 2000 به دست آمده که این امر؛ بیانگری پویایی این اداره کل در ارایه اطلاعات به شهروندان است.

نوروزی افزود: اداره کل راه و شهرسازی خوزستان همواره بر این امر تأکید داشته است که جریان اطلاعات؛ شفاف باشد تا مخاطبان به راحتی بتوانند به موضوعات و اطلاعاتی که نیاز دارند دسترسی پیدا کنند. 

وی با بیان اینکه تحقق حق دسترسی مردم به اطلاعات، موجب شفافیت و پاسخگویی بیشتر می‌شود گفت: در راستای چنین نگاهی سعی شد تا خدمات مناسب به مخاطبان ارائه و تمام فعالیت‌ها و موضوعاتی که طبقه‌بندی شده نیست، به صورت شفاف و به‌ موقع اعلام شود. 

رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: بر اساس دسترسی آزاد به اطلاعات؛ این اداره کل تلاش داشته است اخبار و اطلاعات مورد نیاز شهروندان را در کمترین زمان ممکن اعلام کند.

 سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات؛ سایتی اینترنتی است که به منظور استفاده تمامی شهروندان برای دسترسی آزادانه به اطلاعات نهادهای دولتی ایجاد شده است و هر فرد ایرانی می‌تواند به همه اطلاعات طبقه‌بندی نشده دسترسی داشته باشد و طی سه سال گذشته؛ 32 هزار نفر در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات عضو شده‌اند.

تصاویر
  • کسب رتبه نخست اداره کل راه و شهرسازی خوزستان در سامانه ملی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها

آرشیو زمانی