| 09 اسفند 1399
En | 
نصب و راه اندازی ۷ دستگاه شتاب نگار نسل ۴ در خوزستان

 نصب و راه اندازی ۷ دستگاه شتاب نگار نسل ۴ در خوزستان

رئیس اداره مدیرت بحران و پدافند غیر عامل اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از نصب و راه اندازی تعداد ۷ دستگاه شتابنگار نسل ۴ (fortis_mininmus) در استان خبر داد.
شنبه، 04 بهمن 1399 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، صادق کهوازی اظهار داشت: با هماهنگی اداره کل مدیریت بحران استان تیم کارشناسی از مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی به مدت 15 روز در استان استقرار یافته و نسبت به نصب و تعمیر تعداد 12 شتاب نگار اقداماتی صورت گرفت.
وی افزود: این تیم کارشناسی در این مدت ۷ دستگاه شتاب نگار نسل ۴ و 5 دستگاه شتاب نگار نسل 2 را تعمیر، نصب و جایگزین کردند.
رئیس اداره مدیرت بحران و پدافند غیر عامل اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: تعداد ۴ دستکاه معیوب نسل دو ( ssa2) که در واقع بدنه اصلی ایستگاههای شتابنگاری ایران هستند با دستگاه سالم تعویض شدند.
کهوازی اظهار داشت: تعداد دو ایستگاه شتابنگار با دستگاه ssa2 افتتاح شدند.
وی افزود: ایستگاه شتابنگار شهرستان باوی(ملاثانی) و کارون(کوت عبدالله) افتتاح شدند. این ایستگاهها مجهز به دستگاه شتابنگار نسل ۴ و همچنین پایه سولار پنل شد.
کهوازی اضافه کرد: در ایستگاه های شتابنگار رامهرمز، شادگان، بهبهان، رامشیر و ماهشهر در کنار دستگاه ssa2 یک دستگاه شتابنگار نسل ۴ نیز نصب گردید که با این اقدام این ایستگاهها مجهز به سیستم سولار پنل شدند.
رئیس اداره مدیرت بحران و پدافند غیر عامل اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: ایستگاههای دارخوین و اهواز (آتش نشانی پردیس) به نسل ۲ دستگاههای شتابنگاری مجهز شدند.
کهوازی با اشاره به اینکه ایستگاه اهواز (پردیس آتشنشانی) به سیستم سولار پنل مجهز شد اظهار داشت: دستگاههای معیوب ssa2 غیزانیه سردشت زیدون تشان با دستگاههای سالم جایگزین و آماده ثبت رکورد شدند. همچنین ایستگاههای هویزه، غیزانیه، سلطان آباد و هندیجان نیاز به اجرای فونداسیون دارند.
وی ادامه داد: در این ماموریت بقیه ایستگاههای شتابنگار موجود در سطح جنوب استان بازدید و ایرادات جزیی ارتباطی و سخت افزاری (تعویص باتری و وصل کردن خطوط تلفن) انجام شد.
رئیس اداره مدیرت بحران و پدافند غیر عامل اداره کل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به اینکه این دوره از ماموریت ویژه شهرهای جنوبی استان بود گفت: پیش از پایان سالجاری همین ماموریت برای شهرهای شمالی استان انجام خواهد شد.
تصاویر
  • نصب و راه اندازی ۷ دستگاه شتاب نگار نسل ۴ در خوزستان
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها

آرشیو زمانی