| 04 آبان 1399
En | 
مشکلات خوزستان در حوزه راه و شهرسازی خارج از نوبت بررسی می شود

 مشکلات خوزستان در حوزه راه و شهرسازی خارج از نوبت بررسی می شود

نماینده ویژه وزیر راه و شهرسازی در ستاد بررسی مشکلات خوزستان در حوزه راه و شهرسازی گفت: برای حل مشکلات خوزستات تصمیم گیری ویژه ای انجام خواهد داشت و خارج از نوبت در وزارت راه و شهرسازی برای حل این مشکلات اقدام می شود.
پنجشنبه، 27 شهریور 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، سید حسین میرشفیع در جلسه شورای هماهنگی راه ورشهرسازی استان اظهار کرد: وزیر راه و شهرسازی پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی به مشکلات خوزستان ستاد ویژه ای را در وزارت راه و شهرسازی تشکیل داده تا مسایل و مشکلات خوزستان در این زمینه به صورت ویژه پیگیری و حل شود.

وی افزود: جلسه نخست این ستاد ماه گذشته در وزارت راه و شهرسازی در تهران برگزار شد و اکنون به خوزستان سفر‌کرده ام تا از نزدیک مشکلات خوزستان را بررسی کنم.

نماینده ویژه وزیر راه و شهرسازی در ستاد بررسی مشکلات خوزستان در حوزه راه و شهرسازی گفت: امروز از شهرهای اندیمشک، شوشتر، باوی، دزفول و اهواز بازدید کردیم. در این زمینه پروژه های راهسازی و راه آهن فعال در این شهرستان را بازدید و مشکلات آن ها را احصا کردیم.

میر شفیع عنوان کرد: قرار است تا در جلسه ای در مرکز پیشنهادات برای حل مشکلات حوزه راه و شهرسازی خوزستان ارایه و در خصوص آن ها تصمیم گیری شود.

وی افزود: امروز همچنین از بافت فرسوده و مناطق حاشیه نشین اهواز  بازدید داشتیم تا در خصوص مشکلات این بخش نیز تصمیم گیری و مشکلات آن ها حل شود.

میر شفیع گفت: برای حل مشکلات خوزستات تصمیم گیری ویژه ای انجام خواهد شد و خارج از نوبت در وزارت راه و شهرسازی برای حل این مشکلات اقدام می شود.

تصاویر
  • مشکلات خوزستان در حوزه راه و شهرسازی خارج از نوبت بررسی می شود
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

برچسب ها