| 09 اسفند 1399
En | 
محور رامهرمز به بهبهان ۴ خطه می شود

 محور رامهرمز به بهبهان ۴ خطه می شود

معاون وزیر ره و شهرسازی گفت: تا پایان سال ۱۴۰۰ کل محور رامهرمز به بهبهان ۴ خطه خواهد شد.
شنبه، 18 بهمن 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، خیراله خادمی در بازدید از محور موصلاتی خوزستان به سمت استان فارس در رامهرمز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این سفر محورهای مواصلاتی رامهرمز به سایر شهرها را مورد بررسی قرار دادیم و با توجه به ترانزیتی بودن محور رامهرمز به بهبهان که استان خوزستان را به استهای فارس، اصفهان، چهارمحال بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد وصل می کند در اولویت کاری قرار دارد.

 وی گفت: با توجه به اشباح شدن ظرفیت فعلی این محور چهارخطه کردن آن ضرورت دارد و از همین روی چند پروژه راهسازی در این محور مواصلاتی در دست اقدام است. 

خادمی افزود: کل محور اهواز به رامهرمز، بهبهان به سمت استان فارس و شیراز ۵۵۰ کیلومتر است که ۴ خطه کردن این محور در ۳ خط اجرایی در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل ابراز امیدواری کردم که تا پایان سال ۱۴۰۰ کل محور رامهرمز به بهبهان چهارخطه شود. 

خادمی گفت: چهارخطه کردن محور رامهرمز به رامشیر و ماهشهر، ردیف اعتباری ملی این محور نیز مصوب شده و در قانون قرارگرفته و تقویت اعتباری آن هم در حال انجام است که بزودی عملیات اجرایی آن در قالب طرح ملی آغاز خواهد شد. 

معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان گفت: محور رامهرمز به میداوود و باغملک نیز یک طرح ملی است که با ایجاد طرح جدید از رامهرمز تا دشت دنا حدود ۶۰ درصد اجرایی شده و با تغییر پیمانکار بزودی ادامه عملیات آن نیز آغاز خواهد شد.

خیراله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی، در سفری یکروزه به خوزستان به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان، معاونت عمرانی استانداری و نماینده مردم رامهرمز و رامشیر از پروژه های راهسازی استان بازدید به کرد.

تصاویر
  • محور رامهرمز به بهبهان ۴ خطه می شود
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها

آرشیو زمانی