| 18 اردیبهشت 1400
En | 
رفع مشکلات زیرساختی مسکن مهر خوزستان در سال جاری

 رفع مشکلات زیرساختی مسکن مهر خوزستان در سال جاری

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در سال ۱۴۰۰ بیش از ۹۰ درصد از مشکلات زیرساختی مسکن مهر در خوزستان رفع می‌شود.
دوشنبه، 06 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، محمدحسین پناهی‌فر، در خصوص آخرین وضعیت مسکن مهر خوزستان اظهار کرد: مسکن‌های مهر، یک پتانسیل عظیم برای خانه‌دار شدن مردم بودند اما با توجه به شرایط زیرساختی در برخی از شهرها، استقبال چندانی از آن نشد.
وی افزود: این مشکلات زیرساختی با توجه به اقدامات اساسی انجام‌شده، تا پایان سال ۱۴۰۰ رفع خواهند شد و می‌تواند پتانسیل بسیاری خوبی برای حل مشکل خانه‌دار شدن باشد.
معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در سال ۱۴۰۰ بیش از ۹۰ درصد از مشکلات زیرساختی مسکن مهر در خوزستان مرتفع می‌شود.
پناهی‌فر تصریح کرد: با توجه به خدماتی که برای مسکن‌های مهر در خوزستان ارائه شده و زیرساخت‌هایی که در حال بهبود هستند، استقبال از این خانه‌ها در خوزستان بهتر شده است.
وی افزود: وقتی مردم می‌بینند که شرکت‌های خدمات‌رسان در سایت‌های مسکن مهر فعال هستند و این خانه‌ها از وضعیت نامناسبی که در گذشته داشتند، خارج شده‌اند؛ برای حضور در این خانه‌ها اعلام آمادگی می‌کنند.
پناهی‌فر خاطرنشان‌کرد: قیمت خانه‌های مسکن مهر در خوزستان، خارج از تورم جامعه رشد داشته است و این موضوع نیز به بهبود شرایط مسکن مهر کمک کرده است.
معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: مسکن مهر می‌تواند در کنار اجرای طرح اقدام ملی مسکن، گرهی از خانه‌دار شدن مردم باز کند.

تصاویر
  • رفع مشکلات زیرساختی مسکن مهر خوزستان در سال جاری
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها

آرشیو زمانی