| 18 اردیبهشت 1400
En | 
خوزستان رتبه دوم ارزیابی عملکرد حوزه زمین و مسکن را به دست آورد

 خوزستان رتبه دوم ارزیابی عملکرد حوزه زمین و مسکن را به دست آورد

مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان گفت: در ارزیابی عملکرد 9 ماهه سال ۱۳۹۹ ‌از سوی سازمان ملی زمین و مسکن ، استان خوزستان رتبه دوم کشور را توانسته در حوزه زمین و مسکن به دست آورد.
چهارشنبه، 13 اسفند 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، رضا رضایی با اعلام این مطلب اظهار داشت: بر اساس نتایج اعلامی از سوی سازمان ملی زمین و مسکن، این اداره کل در ارزیابی عملکرد کمی و کیفی 9 ماهه سالجاری در مقایسه با برنامه اجرایی ابلاغی از سوی آن سازمان و پس از اعمال ضرایب وزنی هر شاخص و همچنین با در نظر گرفتن وضعیت عملکردی سایر ادارات کل راه و شهرسازی موفق به کسب رتبه دوم شد.  

وی روند اجرايي فعاليت‌هاي معاونت املاك و حقوقي اداره كل راه و شهرسازی استان خوزستان را مثبت ارزيابي كرد و افزود: تشخيص و شناسايي زمين‌هاي دولتي، تامین، نگهداشت، حقوقی و واگذاری زمین از جمله فعالیت‌های اولويت‌دار اين معاونت است. که این فعالیت‌ها نسبت به برنامه اجرایی 71.51 درصد تحقق یافته و رتبه 2در سطح ملی را از آن خود کرده است.  

مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان اظهار داشت: اقدامات ویژه کارکنان این اداره کل موجب شد واحد املاک و حقوقی از حالت سنتی خارج شده و بیش از گذشته به شهروندان خدمت رسانی کنیم.

وی با بیان اینکه حوزه املاک و حقوقی در شاخص‌های اختصاصی سال ۱۳۹۹ بر اساس برنامه و اهداف از پیش تعیین شده حرکت کرده است، گفت: این واحد از ابتدای سال با برنامه‌ریزی و تلاش بی وقفه توانسته است مطابق اهداف تعیین شده درشاخص‌های اختصاصی عمل کند.  

رضایی با اشاره به اینکه پردازش انجام شده و رتبه‌بندی‌ها در سطح ملی و ادارات همگن انجام شده است تشریح کرد: با توجه به تفاوت حجم برنامه ابلاغی از سازمان ملی زمین و مسکن،  ویژگی متفاوت بازار مسکن در استان‌های مختلف، ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل هر اداره کل، استان خوزستان با 10 استان دیگر در یک گروه همگن قرار گرفتند. که این اداره کل توانسته است رتبه اول را از میان ادارات همگن کسب کند.  وی افزود: فعالیت‌های فرآوری، ساخت و تولید مسکن و سایر متحدثات، 63.22 درصد تحقق نسبت به برنامه اجرایی داشته است و رتبه 3 کشوری را بدست آورده است.  

مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان با اشاره به این که کسب این رتبه به یمن تلاش‌های صورت پذیرفته در مجموعه این اداره کل حاصل شده افزود: اداره کل راه و شهرسازی استان همواره از نظر شاخص‌های ارزیابی سرآمد است و امیدواریم با تلاش بیشتر و دقت در انجام امور، بار دیگر شاهد این موفقیت در دوره‌های آتی باشیم.

تصاویر
  • خوزستان رتبه دوم ارزیابی عملکرد حوزه زمین و مسکن را به دست آورد
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها

آرشیو زمانی