| 09 اسفند 1399
En | 
تقدیر نماینده ولی فقیه در خوزستان از کمک های مومنانه بسیج وزارت راه و شهرسازی

 تقدیر نماینده ولی فقیه در خوزستان از کمک های مومنانه بسیج وزارت راه و شهرسازی

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: مجموعه بسیج وزارت راه و شهرسازی در اقدامی شایسته چهارمین مرحله از کمک‌های مومنانه را به خوزستان اختصاص داده است.
پنجشنبه، 25 دی 1399 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد نبی موسوی فرد روز پنجشنبه در چهارمین مرحله از کمک‌های مومنانه وزارت راه و شهرسازی در خوزستان افزود: انقلاب اسلامی ما انقلاب سختی‌ها است و تا سختی‌ها نباشند نمی‌توانیم امتحان الهی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.
وی ادامه داد: پس از تاکید رهبر معظم انقلاب بر کمک‌های مومنانه، شرکت‌ها، ادارات و خیران پای کار آمدند و تاکنون تعداد قابل توجهی از بسته‌های معیشتی و حمایتی بین نیازمندان استان توزیع شده است.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان بیان کرد: این استان از سال گذشته تاکنون درگیر ویروس کرونا بوده و همین امر معیشت مردم را نیز با مشکل مواجه کرده است؛ کمک‌های مومنانه در این شرایط حداقل حمایتی است که می‌تواند بخشی از آلام مردم را کاهش دهد.
وی افزودد: یکی از دستگاه‌هایی که اکنون این زحمت را بر دوش کشیده مجموعه بسیج وزارت راه و شهرسازی است که در اقدامی شایسته چهارمین مرحله از کمک‌های مومنانه را به خوزستان اختصاص داده است.
وی اظهار داشت: انقلاب ما از ابتدای شکل گیری با مشکلات متعددی مواجه بوده که به برکت خون شهدا سال به سال بر مقاومت و ایستادگی ملت شریف ایران در برابر مشکلات افزوده و بی‌شک از این روزهای سخت نیز با سربلندی خارج می‌شویم.
آیین چهارمین مرحله از کمک‌های مومنانه کارکنان وزارت راه و شهرسازی روز پنجشنبه با حضور مشاور وزیر راه، فرمانده بسیج راه و شهرسازی، نماینده ولی فقیه در خوزستان، مدیرکل راه و شهرسازی، مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان و جمعی از مسئولان استان در اهواز برگزار شد.
یکهزار بسته معیشتی در این مرحله توسط کارکنان وزارت راه و شهرسازی در استان خوزستان تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.
پیش از این نیز وزارت راه و شهرسازی در سه مرحله بیش از سه هزار بسته حمایتی و معیشتی را بین نیازمندان سطح کشور توزیع کرده است.
تصاویر
  • تقدیر نماینده ولی فقیه در خوزستان از کمک های مومنانه بسیج وزارت راه و شهرسازی
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها

آرشیو زمانی