| 29 خرداد 1400
En | 
با این روند ساخت بیمارستان شوشتر سال آینده به اتمام می رسد

 با این روند ساخت بیمارستان شوشتر سال آینده به اتمام می رسد

وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر بتوانیم منابعی را تهیه کنیم که روند ساخت بیمارستان خاتم الانبیاء شوشتر بی وقفه انجام شود تا پایان سال آینده شاهد افتتاح آن خواهیم بود.
پنجشنبه، 27 آذر 1399 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، محمد اسلامی در حاشیه بازدید از بیمارستان در حال ساخت خاتم الانبیاء شوشتر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در بحث بهسازی راه ها و به ویژه بهسازی راه های روستایی هزینه های زیادی انجام شده است و با توجه به نیاز استان برنامه داریم تا پایان دولت حداقل ۵۰۰ کیلومتر راه روستایی آسفالت داشته باشیم.

وی افزود: اگر شرایط آب و هوایی در استان اجازه دهد و وقفه ای در پروژه ها به وجود نیاورد، روند احداث پروژه های راه روستایی را پیش خواهیم برد.

اسلامی با اشاره به بازدید از بیمارستان در حال ساخت خاتم الانبیاء شوشتر گفت: از سال گذشته احداث این پروژه به عهده راه و شهرسازی واگذار شده است و اکنون پیمانکار در فعال است.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: پیمانکار این طرح یکی از پیمانکاران بیمارستان ساز مشهور و قابل اعتماد است و اگر بتوانیم منابعی را تهیه کنیم که روند ساخت آن بی وقفه انجام شود تا پایان سال آینده شاهد افتتاح آن خواهیم بود.

محمد اسلامی امروز در سفر خود به خوزستان از بیمازستان در حال ساخت خاتم الانبیاء شوشتر بازدید کرد. این بیمارستان در حال حاضر حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
تصاویر
  • با این روند ساخت بیمارستان شوشتر سال آینده به اتمام می رسد
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها

آرشیو زمانی