| 05 آذر 1399
En | 
آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان

 آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان خبر داد.
شنبه، 03 آبان 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره اطلاعات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، رضا رضایی در آیین واگذاری ۲۵۱۴ واحد مسکن مهر به متقاضیان در خوزستان که به صورت ویدئوکنفرانس  با حضور رئیس جمهور برگزار شد، اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور، شاهد افتتاح واحدهای مسکن مهر و واگذاری گروهی زمین و آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان بودیم.

وی افزود: در سراسر کشور ۴۰ هزار و ۱۸۰ واحد مسکن مهر در ۲۲ استان به متقاضیان واگذار شد و کار واگذاری مسکن مهر در هفت استان به اتمام رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: از این تعداد واحد، ۲ هزار و ۵۱۴ واحد در خوزستان به متقاضیان واگذار شد. 

وی ادامه داد: آمار واگذاری به صورت تفکیکی در شهر آبادان ۱۹۴ واحد، امیدیه ۲۸ واحد، اهواز ۱۷۶ واحد، باغملک ۱۶۸ واحد، بندر امام ۱۶۴ واحد، ماهشهر ۹۵۵ واحد، بهبهان ۷۸ واحد، خرمشهر ۱۹۸ واحد، دزفول ۱۶۲ واحد، سوسنگرد ۱۱۴ واحد، شوش ۷۳ واحد، شوشتر ۱۷۱ واحد و مسجدسلیمان ۳۶ واحد بوده است.

وی افزود: در طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان نیز متقاضیان حائز شرایط ۲۸ هزار نفر هستند که مدارک ۱۸ هزار نفر بارگزاری شده است و ۶ هزار نفر نیز احراز شده‌اند.

رضایی گفت: از این تعداد، تاکنون ۳ هزار و ۲۰۰ نفر آورده خود را به بانک‌ها واریز کرده‌اند و برای حدود ۲۲ هزار نفر نیز زمین تخصیص داده شده است و همچنین برای ۵ هزار نفر قرارداد منعقد شده است.

تصاویر
  • آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها

آرشیو زمانی